Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Росіяни назвали Саакашвілі душевно хворим після промови про торгову війну РФ проти України

Поделиться:
Російська делегація залишила засідання Генеральної Асамблеї ООН у ході промови президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Таке рішення, за словами постійного представника РФ в ООН Віталія Чуркіна, було прийнято на знак протесту проти антиросійського характеру виступу грузинського лідера.

Чуркін зазначив, що промова Саакашвілі носила не тільки русофобський, але і "антиправославний" характер. Він заявив, що "на щастя для грузинського народу, ця людина, чиє психічне здоров'я потребує професійної оцінки, знаходиться на стадії завершення своєї політичної кар'єри".

У своїй промові Саакашвілі заявив, що Росія "на відміну від інших держав не зацікавлена в стабільності в сусідніх країнах".

На думку грузинського президента, російському керівництву не подобається сама ідея "сильних урядів в Грузії, Україні та Молдові".

Саакашвілі також порушив питання, як "торгова війна" Росії проти України, а також "окупація російськими військами території Грузії". У своєму виступі грузинський лідер протиставив Євразійський Союз (як уособлення "недавнього минулого" Грузії) і Євросоюз.

Нагадаємо, прем'єр РФ Дмитро Медведєв заявив, що після підписання Україною договору про асоціацію з Євросоюзом економічне взаємодія з Росією буде звужуватися.
Відголос.com
26.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации