Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Луганський депутат-регіонал пригрозив журналістці прокляттям тамплієрів

Поделиться:
В Луганській області депутат від Партії регіонів Арсен Клінчаєв пригрозив редактору луганського інтернет-видання "0642" Яні Осадчій прокляттям тамплієрів, якщо вона не зніме з публікації деякі статті про нього.

Факт погроз наразі перевіряє міліція і прокуратура в Луганській області. За даними правоохоронців, про прокляття міліції розповіла сама редактор видання.

ЗА словами Осадчої, Клінчаєв під час особистої зустрічі вимагав зняти з сайту статтю про нього, яку "0642" узяв з іншого видання.

"Говорив, що ми його ображаємо, але це не наша стаття, ми її передрукували. А він і слухати не хоче. Дав мені моє фото з дочкою, і говорить: "Тут ти з дитиною. Якщо ти не знімеш образливу статтю, я прокляну твою дитину. У мене є людина, яка може... І через рік, через два ти приповзеш до мене. Але буде пізно", - розповіла редактор.

В свою чергу регіонал Клінчаєв запевняє, що не погрожував їй, а "лише попередив".

"Вони постійно пишуть гидоти, що я – вбивця або покидьок. Скільки можна? Я звернувся до них: припиняйте, ви ж ламаєте долі іншим людям. Я судитися не буду, я прокляну до третього покоління прокляттям тамплієрів. Це прокляття справедливої відплати. Воно знімається лише тоді, коли кривдник усвідомить свою провину і вибачиться. Я не погрожував, я просто попередив її", - сказав депутат.
Відголос.com
28.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации