Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Українська міліція пропонує завести на дітей ідентифікаційну карту з відбитками пальців

Поделиться:
Міністерство внутрішніх справ України пропонує батькам заводити на своїх дітей ідентифікаційну карту, в якій зберігатимуться відбитки пальців.

"Карту ми будемо роздавати на батьківських зборах у школах", - повідомив газеті Вести начальник управління кримінальної міліції у справах дітей МВС Олексій Лазаренко.

За його словами, батьки разом з дітьми будуть заповнювати їх і зберігати вдома: "Якщо раптом щось трапиться - тоді батько прийде в міліцію з картою".

Карта є чотиристорінковою книжечкою, де крім анкетних даних, вкажуть звички і захоплення дитини (наприклад, підліток любить гурт, і якщо він піде з дому, то логічно буде шукати його в сусідньому місті на концерті), дані про здоров'я (алергія або інші хвороби).

"Є стрічка для відбитків пальця і місце, куди кріпиться волосок - це якщо, не дай бог, знадобиться впізнання", - говорить Лазаренко.

Пілотний проект уже запущений в Івано-Франківську, а в 2014-му пошириться всією Україною.

Видання також пише, що в Україні по-новому будуть контролювати студентів. Зокрема 1 липня 50-відсоткові знижки за студентським на залізничні квитки зможуть отримувати тільки ті студенти, чиї персональні дані внесені в Єдину державну електронну базу з питань освіти.
Відголос.com
06.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации