Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Не ЄС вступає в Україну, а Україна вступає в ЄС. Посол Литви підкреслив вирішальне значення часу для євроінтеграційних прагнень країни

Поделиться:
8 листопада , посол Литви в Україні Пятрас Вайтекунас заявив , що час має вирішальне значення в контексті виконання Києвом необхідних умов для підписання Угоди про асоціацію.

Про це він заявив в ефірі ток-шоу Шустер Live.

"Час тут має вирішальне значення, 18 листопада збирається Рада, а 28 - саміт у Вільнюсі, на якому буде чи не буде підписана асоціація з ЄС. Я скажу дуже просто: не забувайте, що не ЄС вступає в Україну, а Україна вступає до ЄС", - резюмував він.

"Україні поки не вдалося переконати всі 500 млн людей і всі 28 країн стосовно виборчого правосуддя. Ситуація з Тимошенко сприймається саме як приклад вибіркового правосуддя", - підкреслив посол.

За словами литовського дипломата, Київ повинен продемонструвати прогрес у цьому напрямку вже найближчим часом до засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС.

Повертаючись до питання Тимошенко, нагадаємо, що профільний комітет Верховної Ради має намір 11 листопада розглянути пропозиції робочої групи з розробки законопроекту про виїзд ув'язнених для лікування за кордон.

Звернемо увагу, що сьогодні, 8 листопада, Верховна Рада створила тимчасову робочу групу з підготовки законопроекту про виїзд засуджених для лікування за кордон. За створення робочої групи проголосували 289 депутатів.

Крім вищесказаного нагадаємо, уряд України від 18 вересня схвалив проект Угоди з Євросоюзом про асоціацію з ЄС, яка передбачає створення зони вільної торгівлі.

Звернемо увагу, Україна сподівається на підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом у листопаді на саміті Східного партнерства у Вільнюсі. Додамо, раніше ЗМІ вже наводили низку експертних думок щодо наслідків запровадження вільної торгівлі з ЄС.
Відголос.com
08.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации