Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Вчені з'ясували, що депресія – одна з найдорожчих для країни людських хвороб

Поделиться:
Вчені підрахували, що депресія – це одна з найдорожчих для країн людських хвороб. За даними дослідження "Глобальний тягар хвороб", проведеного в 1990-му і 2010-му, депресивні розлади - одні з найдорожчих захворювань, бо тривають найдовше.

Прийнято виділяти великий депресивний розлад (ВДР), епізодичне захворювання, при якому хворий знаходиться в пригніченому стані цілими днями не менше двох тижнів, і дистимію - більш м'яку хронічну форму депресії , яка триває не менше двох років.

Через тривалість хвороби, погану працездатність під час неї та зменшення тривалості життя, вчені визнали депресію однією з найгірших хвороб для економіки.

ВДР виявився на другому місці серед всіх захворювань, які роблять людину непрацездатною. Якщо ж врахувати втрату "плідних" років життя через непрацездатність та передчасну смерть, то це захворювання опиниться на 8-му місці, підрахували вчені .

Нагадаємо, що депресія та хронічні стреси можуть спровокувати рак шкіри. Медики не радять засмагати у депресивному стані.
Відголос.com
08.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации