Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Більше четверті росіян хочуть підкорятися царю

Поделиться:
Майже третина росіян висловлюються "за" або не заперечують проти відновлення монархії в Росії.

Про це повідомив глава Всеросійського центру громадської думки (ВЦІГД) Валерій Федоров, виступаючи на конференції, присвяченій 400-річчю дому Романових.

"Близько 28% або висловлюються за монархію в Росії, або не заперечують проти відновлення монархічного ладу. Але при цьому і не є активними його прихильниками, оскільки не бачать людини, яка могла б стати російським монархом у наш час", - зазначив Федоров.

За його словами, близько 6% респондентів вважають, що якщо самодержавству все-таки судиться повернутися до Росії, то монархом має стати представник останньої царюючої династії Романових.

"Близько 13% вважають, що це мають бути російський політик або громадський діяч, обраний народом на референдумі", - повідомив керівник ВЦІГД.

Водночас дві третини росіян (67%) висловилися проти монархії в своїй країні, вважаючи самодержавство пройденим історичним етапом.

На думку 70% респондентів, відродження монархії в Росії є неможливим і неправильним.

Нагадаємо, 4 листопада в Росії традиційно відбувся "Русский марш", на який вийшли прихильники монархії та націоналісти. Мітингувальники ходили з імперськими прапорами і вимогали вигнати мігрантів.
Відголос.com
14.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации