Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Нудисти шукають пам'ятники по всьому світу і в дивних позах фотографують один одного

Поделиться:
У країнах Близького Сходу і Африки набирає популярності рух мандрівників-нудистів La liberte de la fesse.

Люди з усього світу приїжджають в ці країни і фотографуються повністю оголеними на тлі визначних пам'яток, мальовничих панорам населених пунктів або дикої природи.

Нудисти роблять фото на тлі пустель Ізраїлю, Марокко, Алжиру, Тунісу і Намібії, руїн стародавнього міста Баальбек в Лівані, нічного Стамбула, Голанських висот. Вони також помічені в таких неспокійних куточках регіону, як Афганістан, Ірак, Ємен, Сирія і Південний Судан.

При цьому учасники руху повинні дотримуватися чітких правил. Так, людину потрібно фотографувати зі спини в особливій позі - ноги розставлені в сторони, ліва рука на поясі, а права витягнута в сторону під кутом 45 градусів з виставленими вперед вказівним пальцем.

Як повідомляється, La liberte de la fesse - не політичний рух. Творець сайту Франсуа Л. не може пояснити, навіщо люди це роблять.

Відомо, що рух зародився в Ліллі в 2009 році. Зараз налічується понад 680 однодумців, які "звільнили", як вони самі вважають, 87 країн світу, сфотографувавшись на тлі місцевих визначних пам'яток.

Нагадаємо, в іспанському містечку Аррігорріага, яке розташоване в провінції Біскайя відкрився перший в королівстві гімнастичний зал для нудистів. Перед переходом до нудистського режиму власниця спортзалу вирішила дослідити економічну кон'юнктуру. Виявилося, що городяни вже звикли оголюватися в громадських місцях - голяка плавають у басейнах. А в сусідньому містечку Сопелана щорічно влаштовується нудистський пробіг.
Відголос.com
25.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации