Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Врадіївського ґвалтівника" Рабиненка ще дві неповнолітні дівчини звинуватили в насильстві

Поделиться:
У резонансній "врадіївській справі" з'явилися нові подробиці – таксиста Сергія Рабиненка, який вибачився перед зґвалтованою Крашковою, звинувачують у насильстві дві неповнолітні дівчини, повідомляє TCH.ua

"Рабиненко хвалився своїм друзям що він роздягнув дівчинку – зняли з неї весь одяг і пустіли голою, щоб вона йшла у Врадіївку. Я це почула і почала йому говорити - ти дурний, психічно нездорова людина. Він скипів, завалив мене на підлогу і почав бити ногами по нирках, по животу", - каже 14-річна дівчина, яка не захотіла показувати свого обличчя.

Дівчина каже - від ударів вона втратила свідомість, Рабиненко з друзями відвіз її до лікарні. Але скаржитись у міліцію заборонив.

Інша 16- річна врадіївчанка розповідає, як їй переказували погрози від Рабиненка, якщо вона поскаржиться до міліції на нього. Перепало, каже, через незначну сварку.

"Він дуже сильно ударив мене в ліву ногу, з правої вдарив в ліву. Я не могла на другий день взагалі стати на ногу, синяк був такий великий, я ходити не могла", - скаржиться потерпіла.

Обидві кажуть, що тільки зараз наважилися звернутися до правоохоронців. Запевняють - у Врадіївці є й інші жертви таксиста. Тож, своїм прикладом хочуть спонукати написати заяви і їх. У міліції кажуть, заяви про побиття обидві дівчини справді написали, але в одній - минуло більше року, в іншій - 11 місяців.

Рідні та захисники Рабиненка певні, що він нікого не бив, а те, що заяви з'явилися саме зараз, - уважають спробою вплинути на суд. Мовляв, дівчат спеціально підмовили родичі звинувачуваних у зґвалтуванні Крашкової правоохоронців, аби коштом їхнього сина зменшити провину міліціонерів.

Нагадаємо, 21 листопада представники прокуратури озвучили суддям, які терміни ув'язнення вважають доцільними для обвинувачених у справі про побиття і зґвалтування мешканки Врадіївки Ірини Крашкової.
Відголос.com
25.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации