Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Богословська не хоче жити в "бидлячій нео-імперії" Путіна і запропонувала радикальні заходи

Поделиться:
В Україні почав реалізовуватися план з розділу суверенної і єдиної держави Україна на кілька частин.

Таку думку висказала народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська, яка сьогодні оголосила про вихід з Партії регіонів.

За її словами, такий план почав реалізовуватися під вивіскою Януковича руками опричників Путіна в Україні.

Таким чином, "головне завдання сьогодні - підняти всіх тих громадян Південно-Сходу, які не хочуть жити в путінській Росії і бути бидлячими козлами в цій бидлячій нео-імперії".

"Центр і Захід все одно відкинуть страх і масово будуть відстоювати себе і власну країну. Впевнена, що на Південно-Сході серед молоді абсолютна більшість хочуть європейських цінностей, а отже, і їхні батьки підтримають своїх дітей", - написала "Українській правді" Богословська.

При цьому депутат запропонувала створити нову більшість у парламенті і зробити з Верховної ради головний політичний центр України.

"Друге - звернутися від нової більшості до спікера парламенту Рибаку з вимогою організувати роботу вищого законодавчого органу країни. Якщо він не згоден або не в силах - він повинен подати у відставку, Народ України буде йому вдячний", - вважає політик.

Третім пунктом у списку Інни Богословської є відставка уряду Миколи Азарова. І останнє - запропонувати Віктору Януковичу варіант, який може вберегти Україну від кровопролиття і зберегти його, членів його сім'ї та найближчого оточення від розплати.

"Негайно звернутися до ЄС про скликання позачергового саміту Україна - ЄС для підписання Угоди про Асоціацію, підписати угоду і подати у відставку", - додала вона.

Це план, як вважає регіоналка, є єдиним варіантом безкровного розвитку події і демократичних виборів президента.

Нагадаємо, народний депутат від ПР Ірина Бережна вважає, що в Україні має бути запроваджений надзвичайний стан і призначені нові вибори, якщо не покарають винних за розгін Євромайдану.
Відголос.com
01.12.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации