Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Глава столичної міліції зізнався, що наказав розігнати Євромайдан

Поделиться:
Начальник Головного управління МВС України в м. Києві Валерій Коряк заявляє, що сам віддав наказ бійцям спецпідрозділу "Беркут" відтіснити мітингувальників з Майдану Незалежності в Києві, передає кореспондент УНІАН.

"Я прийняв рішення направити "Беркут", - сказав Коряк, зазначивши на уточнююче питання, що це рішення було узгоджене керівництвом, враховуючи кількість розрахунків міліції на присутніх людей (на Майдані).

Коряк також зазначив, що в забезпеченні доступу комунальних служб до підготовки Майдану Незалежності до новорічних свят було задіяно 300 бійців "Беркута".

Як зазначив начальник столичного главку, приблизно опівночі один з координаторів Евромайдана повідомив про припинення акції, у зв'язку з чим працівники комунальних служб прийняли рішення продовжити встановлення ялинки та інших новорічних атрибутів і звернулися до правоохоронців з проханням забезпечити доступ до центральної столичної площі. Коряк зазначив, що правоохоронці попросили мітингувальників звільнити Майдан, але у відповідь в представників міліції полетіли камені, палиці, "банки із зеленим горошком".

"Питання про мою відставку та відповідальнысть прийматиме прокуратура та МВС після перевірки... якщо я щось порушив, я буду відповідати".

Нагадаємо, сьогодні, 30 листопада, вночі Беркут розігнав Євромайдан в Києві: 35 учасників акції були затримані, стосовно них складено адмінпротоколи, які суд буде розглядати в понеділок, 35 побитих учасників акції звернулися до лікарів за допомогою. За словами очевидців, близько 4-ї ранку бійці спецпідрозділу Беркут штурмували кілька сот студентів, які проводили мирну акцію на підтримку євроінтеграції України. На відеозаписах, оприлюднених в інтернеті, видно, як бійці Беркута відтісняють людей від монумента Незалежності, при цьому б'ючи їх кийками. Когось продовжували бити навіть після того, як він впав. На кадрах також видно людей із закривавленими обличчями. Ті, кому вдалося втекти з Майдану Незалежності, знайшли укриття в Михайлівському соборі на території монастиря, який тривалий час був оточений бійцями спецпідрозділу.
Відголос.com
01.12.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации