Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Активістів Євромайдана розганяв донецький, луганський і кримський Беркут - джерело

Поделиться:
Активістів Євромайдана сьогодні вночі розганяв донецький, луганський і кримський Беркут, повідомило УНІАН поінформоване джерело.

"Наскільки я знаю, там працював донецький, луганський і сімферопольський Беркут", - зазначив співрозмовник агентства, додавши при цьому, що столичні правоохоронці в "цій ганьбі участі не брали, а навпаки, як могли, допомагали людям втікти від побоїща".

На відеозаписах, оприлюднених в інтернеті, видно, як бійці Беркута витісняють людей з-під монументу Незалежності, при цьому б'ючи їх кийками. На кадрах також видно людей із закривавленими обличчями.

Нагадаємо, головний лікар київської міської станції швидкої медичної допомоги Анатолій Вершигора повідомив, що після силового розгону Євромайдана в центрі Києві за медичною допомогою звернулися 35 осіб.

Раніше повідомлялося, що п'ятеро осіб, які постраждали після розгону Євромайдана в Києві, госпіталізовані з Шевченківського районного відділення міліції.

Увечері 29 листопада учасники київської акції прийняли резолюцію, призначивши народне зібрання на полудень 1 грудня. Мітингувальники також зажадали відставкипрезидента України Віктора Януковича й запропонували створити координаційну раду Євромайдана.

Сьогодні вночі, близько 4 ранку, беркутівці оточили площу, а потім силою витіснили мітингувальників. При цьому, як відзначають очевидці, силовики били всіх підряд.
Відголос.com
01.12.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации