Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Качинський пояснив, навіщо приїхав до України

Поделиться:
Лідер найбільшої опозиційної партії у Польщі "Закон та справедливість" (PiS) та колишній глава польського уряду Ярослав Качинський пояснює свій сьогоднішній приїзд до Києва бажанням підтримати європейську інтеграцію України. Про це він заявив польським журналістам у Києві в неділю, передає TVN24.

"Ми приїхали, аби підтримувати спільні справи Польщі, України та Європи", - сказав він, зазначивши, що європейська інтеграція українців необхідна Європі.

Він наголосив, що не планує втручатися у внутрішньополітичні справи в Україні, висловивши надію, що йому вдасться провести зустрічі з українськими політиками. Качинський не уточнив, з ким саме планує зустрітися сьогодні у Києві.

Лідер PiS також висловив жаль через те, що до України сьогодні не приїхали глави МЗС Польщі Радослав Сікорського та Швеції Карл Більдт, а також спеціальні представники Європарламенту Олександр Квасневський та Пет Кокс.

"Він (Сікорський) разом з паном Більдтом реалізували програму "Східного партнерства". Обидва політики повинні тут бути, так само, як Квасневський та Кокс. Їх немає, шкода", - сказав Качинський.
Відголос.com
01.12.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации