Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Захарченка не побачили сотень тисяч людей на Майдані

Поделиться:

У МВС не побачили баготолюдного святкування Нового року на Майданы незалежності у Києві.

Такий висновок можна зробити з повідомлення прес-служби МВС, яке було поширено 1 січня.

"31 грудня 2013 року не території держави відбулося майже 1,2 тисячі новорічних масових заходів за участю майже 730,7 тис. осіб. Охорону громадського порядку забезпечували понад 12,6 тис. працівників органів внутрішніх справ", - сказано в повідомленні.

"Найбільш багатолюдні заходи відбулися на території Дніпропетровської області (у 43 заходах взяли участь 165 тис. осіб) та на Харківщині (майже 90 тис. осіб взяли участь у 34 урочистостях)", - додали в документі.

Про багатотисячне святкування Нового Року на Євромайдані, на яке прийшло понад кількасот тисяч людей, у повідомленні не згадується.

Грубих порушень громадського порядку під час новорічних масових заходів міліція не зафіксувала.

Водночас у іншому повідмоленні МВС заявляє, що "до київської міліції продовжують надходити звернення громадян "з приводу проведення в центральній частині столиці так званого "Євромайдану"".

Лише за останню добу Шевченківськимрайуправлінням столиці зареєстровано 17 повідомлень про протиправні дії мітингувальників, зазначає МВС.

У повідомленні зазначається, що нібито люди скаржаться на неможливість нормального пересування Майданом Незалежності та вулицею Хрещатик.

"Наразі зареєстровано нанесення тілесних ушкоджень, грабежі та крадіжка особистих речей. Так, вчора, 31 грудня, до міліції звернулася волонтерка благодійного фонду із заявою, що мітингувальники – охоронники у Будинку профспілок відібрали в неї особисті речі та скриньки з благодійними внесками", - сказано в повідомленні.

Водночас немає жодного повідомлення про занесення таких випадків до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Крім того МВС не повідомляє, чи пишуть кияни заяви і скарги на блокування центру столиці автобусами МВС та внутрішніми військами.

Українська правда

Все про: МВС, Захарченко, євромайдан

Українська правда
01.01.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации