Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Аваков: Майдан готовий протидіяти розгону, але влада не наважиться

Поделиться:

Усі сотні самооборони Євромайдану повністю готові до забезпечення безпеки, влада не вдаватиметься до силового розгону активістів

Про це в інтерв’ю "Радіо Свобода" заявив комендант Євромайдану, нардеп від "Батьківщини" Арсен Аваков.

"Немає ніяких перешкод для того, щоб з безпекою було все добре у ці святкові дні. Всі сотні самооборони повністю готові. Ми не очікуємо нічого надзвичайного", - зазначив він.

Також Аваков додав: ризик того, що влада скористується святами та знову спробує розігнати Майда "завжди є".

"Ризик є завжди. Особливо – з такою не дуже адекватною владою з паном Януковичем на чолі. Але за даними нашої "розвідки" ми не очікуємо нічого такого на свята. А після свят – вже ухвалюватимемо подальші рішення щодо посилення безпеки", - зазначив він.

На його думку, зараз влада не йтиме на силовий розгін.

"Попереду – сесійний тиждень у парламенті, дуже напружений і відповідальний, це ще одна причина, чому влада зараз не робитиме штурму. Я вважаю, що зараз не буде силового варіанту", - підкреслив нардеп.

 Також комендант Євромайдану зауважив, що зараз знято усі проблеми з блокадою постачання на Майдан дров та продуктів харчування.

"Ми маємо незалежну республіку в центрі Києва, яка має певні потреби -  вивезення сміття і дрова, і продовольство, і підтримання території в чистоті. Таких проблем багато, але вони вже не пов’язані з тим, що нам заважає ДАІ", - зазначив Аваков.

На його думку, відсутність блокади з боку ДАІ може бути пов’язано з тим, що 3 січня "Майдан сходив у гості до ДАІ".

"Як бачимо, дуже ефективно сходив. Якщо знову будуть проблеми з їхнього боку – ми ухвалимо відповідні заходи реагування", - додав Аваков.

Все про: євромайдан

Українська правда
06.01.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации