Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
ЛУКАШ: ПЕРЕГОВОРИ БУДЕ ПРОДОВЖЕНО

Поделиться:

В ході переговорів між владою на чолі з президентом Януковичем та лідерами трьох опозиційних фракцій не було знайдено відповідь на питання, чи збираються лідери опозиції в подальшому контролювати перебіг радикальних подій на вулицях Києва. Переговори буде продовжено.

Про це йдеться у заяві Міністра юстиції, члена робочої групи з врегулювання політичної кризи Олени Лукаш щодо перебігу переговорів, повідомляє прес-служба президента.

"На жаль, вдруге лідери опозиції відмовилися від оголошення заяви про засудження екстремістських дій. Також ними не були засуджені факти захоплення будівель місцевих органів влади. Не було знайдено відповідь на питання, чи збираються лідери опозиції в подальшому контролювати перебіг радикальних подій на вулицях Києва", - заявила Лукаш.

За її словами, обговорювалися питання невідкладного звільнення незаконно захоплених приміщень, можливої амністії та інші питання, які можуть бути розглянуті на позачерговій сесії, факт проведення якої учасники переговорів оцінили схвально.

Також обговорювалося питання відповідальності уряду. 

Українська правда 

Все про: Лукаш, Майдан, Грушевського

Українська правда
24.01.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации