Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
МІНОБОРОНИ ВТЯГУЮТЬ У КОНФЛІКТ

Поделиться:

Військовослужбовці та працівники Збройних сил закликали президента віктора Януковича вжити невідкладних заходів щодо стабілізації ситуації в країні та досягнення злагоди в суспільстві.  

Про це йдеться у повідомленні Міноборони, поширеному у п’ятницю за результатами загальних зборів апарату Міноборони 30 січня.

"Висловлюючи свою громадянську позицію, військовослужбовці та працівники ЗС України, які проходять службу та працюють в апараті Міноборони закликали Верховного Головнокомандувача в межах чинного законодавства вжити невідкладних заходів щодо стабілізації ситуації в країні та досягнення злагоди в суспільстві", - сказано в повідомленні.  

"Військовослужбовці та працівники ЗС України назвали неприпустимими силове захоплення державних установ, перешкоджання представникам органів державної влади та місцевого самоврядування виконувати свої обов’язки, зауваживши, що подальша ескалація протистояння загрожує територіальній цілісності держави", - додали у повідомленні.

Згідно з повідомленням, учасники зборів висловили занепокоєння ситуацією, що склалася останнім часом в державі.

За словами виступаючих, події, що розгортаються сьогодні в Україні, не можуть не турбувати людей, адже вони стосуються майбутнього країни та кожного її громадянина.

У цьому контексті, згідно з повідомленням, і було обговорено текст звернення від імені особового складу апарату Міоборони до президента – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Віктора Януковича.

Перед цим вони заслухали виступ Міністра оборони України Павла Лебедєва та його заступників.

Раніше 28 січня У Штабі національного спротиву заявляють, що володіють інформацією про підготовку до введення надзвичайного стану.

За словами Анатолія Гриценка, офіцерів, які не підписалися під таким "проханням", змушували писати рапорти про звільнення.

Українська правда

Все про: Міноборони, армія, Янукович, Лебедєв

Українська правда
31.01.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации