Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Києві люди повстають через "злочинну бездіяльність влади"

Поделиться:
Активісти Автомайдану, Автодозору, майданівської самооборони та інших громадських організацій ввечері у суботу влаштували акції протесту біля управлінь української міліції та Служби безпеки. Про це з місця подій повідомляє кореспондент ТСН.ua.

Зокрема, на вулиці Володимирській кілька сотень киян заблокували будівлю СБУ. Також люди перекрили рух самою вулицею. На місце подій приїхало більше ста автомобілів з активістами. Люди продовжують прибувати ще. У розмовах пікетувальники пояснюють, що зібралися після того, як почули про скликання в.о. президента Олександром Турчиновим засідання РНБО, що має бути присвячене боротьбі з сепаратизмом.

Активісти вважають, що влада виявляє злочинну бездіяльність, через котру Україна може втратити контроль над ще одним зі своїх регіонів. Люди вимагають від керівництва країни більш рішучих та ефективних дій із захисту суверенітету і територіальної цілісності України. Учасники акції обурюються, що збирати РНБО слід було набагато раніше, не доводячи ситуації до того ступеня напруги, котрий є зараз.

Дехто з мітингувальників припускає, що влада не використовує наявні в неї можливості наведення ладу в проблемних регіонах, бо сама зацікавлена у дестабілізації та зриві президентських виборів в інтересах одного з кандидатів, який є близьким до керівників країни та наразі не має достатніх для перемоги на виборах рейтингів.

Водночас активісти побоюються появи й у столиці підзабутих уже "титушок", підсилених озброєними "зеленими чоловічками".
Відголос.com
14.04.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации