Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Криму українцям псують довгоочікуваний відпочинок величезні медузи, скати і холодне море

Поделиться:
Українцям, які зараз відпочивають на курортах Чорного моря, дуже не пощастило. Температура води у Криму прогрілася до 16 градусів, а в Одесі - до 19 тепла. І на такому рівні вона тримається 7 днів, пишуть Вести.

"Море на Тарханкуті дуже холодне. На пляжі сиділо багато людей, у воду не лізли навіть діти. Складно було занурюватися і дайверам: вода на узбережжі була близько 17 тепла, а на глибині не вище 10 тепла. Погрітися в морі можна було тільки в 35 км від Оленівки. ", - розповіла українська туристка Юлія.

У Криму відпустку українцям псують ще й медузи.

"Відпочивав під Євпаторією. Море холодне, але найнеприємнішим сюрпризом стали медузи: сині, помаранчеві, білі, маленькі й величезні, як м'яч. Через них на "банані" катали без скидання у воду. Місцеві жителі кажуть, що в цьому році медузи з'явилися на місяць раніше", - розповів киянин В'ячеслав Оберемко.

"Це природне явище. Великі сині медузи завжди підходили до узбережжя, особливо збільшується чисельність в серпні-вересні. Їх багато на західному узбережжі Криму, в Євпаторії, Чорноморській, Каркінітській затоці, зустрічаються і в Одесі", - говорить заступник директора Інституту біології південних морів Олександр Болтачов.

Також туристів лякають біля берегів скати. Як пише видання, у цьому році їх бачили кілька разів.

"Якщо ви наступите на ската, вас може паралізувати. До рани слід прикласти лід. Інакше можливий летальний кінець", - говорить директор Інституту біології південних морів, професор Борис Александров.

Раніше повідомлялося, що українці їздять в дорогий Крим через відсутність віз і все менше цікавляться морем.
Відголос.com
07.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации