Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Українцям стане простіше завозити техніку з-за кордону

Поделиться:
Українцям спростять ввезення радіоелектронних пристроїв з-за кордону, повідомляє прес-служба Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

Комісія схвалила проект переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних приладів, для ввезення яких не потрібні дозволи.

Новий перелік сприятиме збільшенню кількості обладнання і зменшить витрати на ввезення техніки, вважають в НКРЗІ.

При цьому нововведення стосуються громадян, які ввозять радіоелектроніку для особистих потреб.

Нагадаємо, згідно з переліком, прийнятим в лютому 2010 року, без дозволу можна ввезти два мобільних телефони, два ноутбуки з модулями WiMAX, Wi-Fi або Bluetooth, дві бездротових гарнітури, два GPS-навігатора, чотири бездротових модеми, чотири дитячих рації, десять радіомікрофонів та інше.

"Створюються нові пристрої, і перелік доводиться розширювати", - зазначили у НКРЗІ.

У новій же редакції планується дозволити українцям завозити бездротові монітори, принтери, клавіатури та інші засоби введення, аудіо- та відео-програвачі, 3D-окуляри, фото- та відеокамери, фотоспалахи (до 4 шт.), а також планшетні ПК, електронні книги, комунікатори і записні книжки (до 2 шт.).

Також не потрібно буде отримувати дозволи на ввезення мікрохвильових печей, електровимикачі на радіоуправлінні, магнітно-резонансних томографів і ще цілого ряду медичної апаратури. Загалом перелік розширено на 11 позицій.

За словами координатора комітету побутової електротехніки "Європейської бізнес асоціації" Вікторії Кулікової, українці, які ввозять техніку з-за кордону або замовляють її в іноземних інтернет-магазинах, рідко звертаються за дозволами в держпідприємство "Український державний центр радіочастот" (УДЦР).

"Митниця такі документи, як правило, не перевіряє. Тому розширення списку виглядає як вельми умовна лібералізація з боку НКРЗІ", - заявила вона виданню КоммерсантЪ-Україна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з українців стягуватимуть додаткову плату за ввезення в країну пристроїв, що підтримують Wi-Fi, однак пізніше в НКРЗІ заявили, що інформація не відповідає дійсності.
Відголос.com
07.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации