Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У лісі під Києвом знайшли моторошний могильник з черепами собак та трупами кошенят ВІДЕО

Поделиться:
В лісі під Києвом невідомі влаштували справжній могильник для тварин.

Селяни, які звернулись до TCH.ua , кажуть, що нові партії кошенят у хащі звозять регулярно. Кого можуть, місцеві жителі розбирають по домівках, решта - приречені на смерть.

На страшну знахідку пані Катерина з чоловіком натрапили випадково. На землі серед дерев були розкидані десятки мертвих кошенят. Кожному не більше кількох місяців. Подружжя каже, що всіх поховали, але за тиждень на тому ж місці з'явилися нові трупи.

Чутки про котячий могильник тут ходять давно. Виглядає ця частина лісу більш ніж моторошно. Сюди тварин привозять живими. Але без їжі і води в них мало шансів вижити.

"Із цієї партії 45 штук - залишилось трійко кошенят. Мертві лежали, і живі по мертвих ходили", - розповіла Катерина.

У місцевому лісничому господарстві запевнили, що про могильник домашніх тварин нічого не знають, адже територія лісу чимала.

Міліціонери, які приїхали на місце за викликом ТСН, за десять хвилин огляду зробили ще одну жахливу знахідку - два черепи дорослих собак. Правоохоронці запевнили, що будуть шукати зловмисників.

Читайте також: Кошеня врятували від смерті за допомогою костюма-грибочка

У місцевих жителів вже є кілька версій: місцеві дачники, або ж "підприємці", які за гроші обіцяють людям знайти нових хазяїв для їхніх кошенят та собак, а самі кидають колись домашніх улюбленців у лісі.

Відголос.com
08.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации