Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Азаров обіцяє допомогти всім постраждалим від вибуху в Луганську

Поделиться:

Людям, які залишилися без житла внаслідок вибуху в багатоповерхівці в Луганську, надані тимчасові помешкання.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Прем’єр Микола Азарова зазначив, що буде надано матеріальну допомогу всім постраждалим, а питання з відновлення або реконструкції будинку буде вирішено найближчим часом.

Разом з тим, прес-служба ДСНС повідомляє, що розселення мешканців постраждалих квартир проводиться у гуртожиток Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Повідомляється також, що рятувальниками з-під завалів врятовано 6 осіб, серед яких двоє дітей, яких після надання невідкладної медичної допомоги доправлено до лікарень Луганська.

Загалом з травмами різного ступеня тяжкості до медичних закладів Луганська госпіталізовано 10 осіб, з них 3 дитини (1 дитина у тяжкому стані).

У результаті вибуху зруйноване перекриття в трьох квартирах на 5-му та 6-му поверхах, а також частково фасадна стіна будинку. Вибуховою хвилею вибиті віконні та балконні рами в 2-х під’їздах та в сусідніх будівлях.

Як повідомлялося раніше, у Луганську в результаті вибуху газу в 13-ти поверховому житловому будинку по вул. Шевченка, 4 загинуло двоє осіб та 18 госпіталізовані.

Все про: Азаров, Луганськ

Українська правда
11.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации