Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Прокурор розповів, як "врадіївські ґвалтівники" добивали Крашкову автомобільним пилососом

Поделиться:
Сторона обвинувачення у справі про зґвалтування і побиття мешканки селища Врадіївка Ірини Крашкової пред'явила звинувачення підозрюваному у скоєнні злочину Дмитру Поліщуку.

Зокрема, під час судового засідання 14 серпня йшлося про те, що Поліщук видав таксисту Сергію Рабиненку дозвіл на придбання і зберігання вогнепальної зброї, отримавши за це грошову винагороду в сумі 650 грн.

Вказану рушницю було вилучено під час обшуку автомобіля "ВАЗ-2108", який належить Рабиненку.

В матеріалах справи також йдеться про обставини зґвалтування. Так, в ніч з 26 на 27 червня міліціонери затягли Крашкову до автомобіля таксиста і змусили його везти їх у напрямку села Сирове. Дорогою жінка пручалася і компанія вимушено зупинилася біля лісосмуги, де її побили, а потім зґвалтували.

Прокурор вказав, що Ірину Крашкову били саме Поліщук і Дрижак, а щоб остаточно добити її, хтось з міліціонерів витягнув з машини Рабиненка автомобільний насос і молодій жінці завдав як мінімум шість ударів.

Потім Дрижак забрав особисті речі потерпілої на загальну суму 4 тис. 880 гривень, які розділили між собою ґвалтівники.

Нагадаємо, що під час засідання адвокат Поліщука наполягав на тому, щоб його підзахисного відпустили додому під підписку про невиїзд. Проте він буде утримуватися під вартою до 27 вересня.
Відголос.com
15.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации