Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Суркіс: "Арбітри зараз втратили гідність і совість, взагалі перестали боятися"

Поделиться:

"Ви згадайте, як ненавидили київське "Динамо". Всі казали, коли це відбудеться, щоб їх змели з цього п'єдесталу. Те саме, повірте мені, зараз з донецьким "шахтарем"

Ми програли "Чорноморцю" по грі, але ми повинінн йти далі. А чому так відбулося, так це запитання до тренерського штабу. Я роблю все можливе, щоб команду підсилити. Взагалі, моя мрія, щоб у команді грали українські хлопці, але у цьому році ми підсилися, що бути конкурентноспроможними, а не чекати кілька років, коли "Динамо" почне поповнюватися українськими виконавцями.

Найпрстіше - не витрачати гроші та сказати, що ми вектор український починаємо, працюємо, зробимо українську команду. Я не намагаюся економити. Для мене гроші на даний момент - на останньому місці.

Вони зараз добре судять? Вони зараз втратили гідність і совість, і взагалі перестали боятися у цьому житті. Єдине, що точно знаю, якщо Колліна зараз залишить нас, то свавілля буде у десять разів більше, помножене на безкінечність. У чому Колліну не можемо звинуватити, що він бере хабарі. Я знаю, що він робить усе можливе, щоб вони судили краще.

Ми граємо у Донецьку. Знаєте, хто суддівський спостерігач. Правильно, очільник суддівського комітету Василь Мельничук. Ми граємо через два тури вирішальну зустріч за друге місце у Харкові. Спостерігач хто? Василь Мельничук! Ми граємо гру 4-го туру у Донецьку, де ще нічого не вирішується. Спостерігач матчу хто? Василь Мельничук! Він що, один сьогодні? Більше немає спостерігачів? Якщо не буде КОлліни, то буде повне свавілля. Будуть "вбивати".

Повірте, і на цих арбітрів ми знайдемо управу. Сьогодні ж є вищі організації, куди можна плівки надіслати, експертів викликати. Ви думаєте, що я буду вкладати в команду по 100 мільйонів і буду мовчати на все це. Я мовчати не буду.

Про конфлікт інтересів розповідали 10 років. Вони ("Шахтар", - "Чемпіон") вже вісім разів чемпіонами були. Якщо зараз є пенальті у наші ворота, то нехай ставлять, якщо пенальті у ворота суперника - нехай ставлять. Якщо був на 2-й хвилині пенальті у ворота "Динамо", то ставте.

Де цей президент Прем'єр-ліги (Віталій Данилов, - "Чемпіон"). Він ще є? Він живий? У регламенті написане одне, а правила для всіх різні? Вони самі створюють регламет, а потім самі себе виправдовують.

Чемпион
18.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации