Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Російський сайт ламає життя дівчатам, які згоджуються на секс за гроші

Поделиться:
Пітерські студенти створили портал check-you (з англ. - перевірю тебе), на якому публікуються фото та листування із дівчатами та хлопцями, що згоджують на секс за гроші.

Мета проекту - створити своєрідну "дошку ганьби", повідомляє КП.

"Викриття надсилають різні люди, яких ми навіть не знаємо. Причому буває, що з підставних сторінок хлопців пишуть дівчата, і "розводити" інших дівчат у них виходить навіть краще", - пояснює один із творців сайту Сергій.

Наприклад, 19-річну Новосибірську студентку Аню переконали продатися таким повідомленням:

"Ви часом не модель? У мене є чудова пропозиція, яка не може вам не сподобатися. Я - головний заступник директора компанії. У нашого директора 17 числа буде презентація вин у Новосибірську, він просив мене знайти йому дівчину в якості супроводу. Він готовий оплатити вам одяг, салон краси, взуття та аксесуари. Вам дадуть пластикову карту, з її допомогою ви купите все, що захочете, і потім залишите собі залишок. Баланс карти 3000 євро. За вашим бажанням якщо буде інтим - плюс 5000 євро", - написали студентці.

Попри те, що дівчина спершу намагається створити собі образ добре вихованої та цнотливої, незабаром вона просить долучити свою подругу, "бо їй самій страшно". Від інтиму дівчата спочатку відмовляються, натомість відправляють свої відверті фото в обмін на 200 євро за кожен знімок. А потім Аня і Даша в очікуванні грошей за фото погоджуються і на секс утрьох за 15 тисяч євро.

Але легковажні дівиці грошей не дочекалися - їхні фото та відверте листування потрапляють в мережу.

За словами творців сайту, щойно дівчата погоджуються на секс, їм одразу повідомляють, що відбулося насправді.

Автори сайту визнають, що їхня діяльність може зламати людям життя.

Проте, на прохання викритої дівчини, її фото і листування можуть видалити, якщо вона звернеться на сайт та пообіцяє в майбутньому змінити свою ганебну поведінку.
Відголос.com
19.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации