Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
УП дізналася, чому Кличко і Тягнибок не прийшли до Київради

Поделиться:
Лідери партії УДАР та партії Свобода Віталій Кличко та Олег Тягнибок не прийшли на засідання Київради, оскільки перебували за межами Києва, повідомляє Українська правда.

Як повідомила прес-секретар Кличка Оксана Зінов'єва, лідер УДАРу повертається з відпустки у вівторок.

"Його немає в Україні. Він буде завтра у Львові на конгресі українців. Сьогодні він має повернутися з відпустки", - заявила Зінов'єва.

Водночас депутат від Свободи Юрій Сиротюк повідомив Українській правді, що Олег Тягнибок не прийшов під Київраду, оскільки перебуває у Львові.

"Його не було, тому що його не було в Києві... він у Львові", - заявив Сиротюк.

"Сьогодні під Київрадою були два перші заступники керівника фракції Кайда та Мохник, заступник голови партії - Сиротюк. Щодо кількості депутатів у фракції - найбільше депутатів від фракції Свобода там було", - заявив він.
Опозиційні депутати силою проривалися до Київради


Нагадаємо, що сьогодні вранці, 19 серпня, відбулося скандальне засідання Київської міської ради, на якому депутати за 12 хвилин встигли вислухати два коротких виступи, прийняти чотири документи і направити три звернення до Верховної Ради України.

Причому біля стін будівлі мітингували понад три тисячі осіб, їх охороняли півтори тисячі правоохоронців.

Опозиційних депутатів не пустили на засідання, вони пролізли туди через вікно, але спізнилися, оскільки голосування стрімко завершилося.
Відголос.com
19.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации