Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Піскун розповів про страшну хворобу Мельника, яка не дозволить втікачеві ховатися в лісі

Поделиться:
Екс-генпрокурор Святослав Піскун впевнений, що його кум і друг Петро Мельник, якого підозрюють в отриманні великого хабара, хворіє на важку хворобу.

"Востаннє ми спілкувалися по телефону в березні - він вітав мене з днем народження. А коли я набрав його, щоб привітати в червні, не брав трубку. А бачилися востаннє більше року тому, на з'їзді Партії регіонів", - розповів Піскун газеті "Взгляд".

При цьому колишній генпрокурор назвав племінника Мельника "трохи розумово відсталим".

Так він прокоментував заяву племінника Мельника про те, що інформацією про місцезнаходження екс-ректора може володіти саме Піскун. "Він трохи розумово відсталий, погано вчився в школі - його кілька разів намагалися залишити в 3-4 класах", - зазначив Святослав Піскун.

У той же час, Піскун не вірить, що Мельник, який хворіє на важку хворобу, втік з України. "У Мельника дуже важке астматичне порушення дихання: він вже 8-10 років не може спати без кисневої подушки. Про це ніхто не знає. Просто так, в лісі, сидіти не може: він задихається і може померти", - заявив колишній глава ГПУ.

Однак Піскун до кінця не вірить, що Петро Мельник міг попастися на великому хабарі, який йому могли просто підкинути. Таким чином, тільки суд може вирішувати питання про невинність побіжного колишнього ректора Податкової академії.

Нагадаємо, 9 серпня стало відомо, що підозрюваний у хабарництві екс-ректор Петро Мельник втік з-під домашнього арешту, знявши з руки електронний браслет.

Раніше він був затриманий під час отримання хабара в розмірі 120 тис. грн.
Відголос.com
20.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации