Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Болісний самообман. Помічник Путіна пояснив походження європейських намірів України

Поделиться:
Проти вступу України у Митний Союз виступають ангажовані українські чиновники, які "відпрацьовують антиросійське замовлення", тоді як європейські наміри є "самообманом", вважає радник президента Російської Федерації Володимира Путіна Сергій Глазьєв.

"Не хочуть численні політологи та експерти, які протягом 20 років годуються на європейських і американських грантах. Вони на гроші замовників виконують певне політичне завдання. Крім того, за роки помаранчевого психозу з'явилося ціле покоління дипломатів і бюрократів, які за своїми ідеологічними пристрастями відпрацьовують антиросійське замовлення", - запевнив російський політик в інтерв'ю газеті Вести.

За його словами, такі чиновники не є експертами і просто спекулюють громадською думкою. При цьому він додав, що документ Про комплекс заходів для залучення України в євразійський інтеграційний процес ніяк не стосується Кремля.

"Це не документ. Я, як радник президента Росії, можу вам сказати, що такого документа немає. Це папір, який не має офіційного статусу, за ним не були дані ніякі доручення. Таких текстів, які були опубліковані в ДТ, ми в адміністрації президента Росії отримуємо десятки на місяць від українських та російських авторів. Це приватна думка деяких експертів, яку було надіслано з України, по-моєму, років два тому. І її навіщось зараз витягли на світ", - розповів Глазьєв.

Як повідомлялося вчора, 20 серпня, посол США в Україні Джеффрі Пайятт переконаний, що у Києва є "дуже хороші" шанси на підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.
Відголос.com
21.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации