Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Актора Паніна після скандалу у Криму зняли з участі у виставі в Євпаторії

Поделиться:
Вистава За двома зайцями в Євпаторії, в якій одну з ролей повинен був зіграти актор Олексій Панін, який оскандалився своїми різкими заявами, відбудеться без його участі.

Про це повідомила директор Євпаторійського міського театру ім. Пушкіна Людмила Юдицька.

"Вистава відбудеться, але без Паніна. Його поки зняли. Його роль зіграє інший, хто конкретно - не скажу, у них великий склад акторів", - сказала вона.

Директор також підтвердила, що сьогодні вранці в театр навідалася делегація меджлісу.

"Сьогодні ввечері відбудеться зустріч Паніна з меджлісом, він погодився прийти ... Все пройшло без скандалів, у нас все чітко, гладко і прекрасно ... Всі налаштовані на те, щоб скандал було вичерпано", - додала вона.

Як повідомлялося, представники Меджлісу заявили, що не пробачили російському актору Олексію Паніну за його скандальні заяви про кримських татар після дорожньо-транспортної пригоди в Криму.

Нагадаємо, що вчора, 22 серпня, російський актор Олексій Панін, який перебуває на гастролях в Криму, заявив, що не вважає Крим Україною. Він також образливо висловився на адресу кримських татар.

Як виявилося, російський актор Олексій Панін був пасажиром одного з автомобілів, що потрапили у ДТП в Алушті (Крим) 21 серпня. У коментарях Вестям актор вимовив таку фразу: "Татарин, якого Сталін недорозстріляв, врізався і повернувся до Криму. Ви самі з Криму? Бачили дерева вздовж дороги на Перевальне? Для кожного татарина по дереву".

У відповідь на образи глава меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв назвав актора "виродком" і заявив, що правоохоронці зобов'язані відреагувати на слова Паніна.

Стосовно актора було відкрито кримінальне провадження за ст.125 Кримінального кодексу України - умисне легке тілесне ушкодження.
Відголос.com
23.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации