Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кримські регіонали завалили школи "днєвніками" без вихідних даних

Поделиться:

Органи освіти Криму поширюють у школах автономії несертифіковані щоденники з партійною символікою і без вихідних даних.

Про це повідомила громадська організація "Український дім", передає "Радіо Свобода".

До початку навчального року в Криму видали "Дневник крымского школьника" і це спричинило скандал. За повідомленням урядової інформагенції, щоденник вийшов накладом 180 тисяч примірників і його отримають усі кримські школярі.

Обкладинка видання зроблена в кольорах і в стилі Партії регіонів, з портретами партійних лідерів і чиновників, а також депутатів від Партії регіонів.

У щоденнику коротко викладена історія Кримського півострова, правда, без інформації про депортацію кримських татар, згадується кілька відомих місцевих спортсменів, подаються розповіді про визначні кримські пам'ятки (як помітили фахівці, деякі – з помилками). 

Як розповів голова громадської організації "Український дім" Андрій Щекун, учні україномовних класів однієї з бахчисарайських шкіл зібрали всі "днєвнікі" і відправили поштою міністру Дмитру Табачнику з нагадуванням, що вони вчаться державною мовою.

На офіційному сайті кримської організації Партії регіонів повідомляється, що акція з передачі "днєвніков" проходить "по всьому Криму за ініціативою Анатолія Могильова".

Все про: Крим, Партія регіонів, освіта

Українська правда
05.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации